Zamieszkaj w jednej z naszych inwestycji

 • Dąbka 33

  Gdańsk Zakoniczyn, ul. Dąbka 33

  Nieprzypadkowo Perkozy wybrały okoliczne zbiorniki wodne na budowę gniazd. Tu jest sielsko i rodzinnie. Budynek, mimo iż usytuowany na obrzeżach miasta, to jest świetnie skomunikowany z centrum. Zakoniczyn kusi, zarówno walorami zielonych terenów, jak i atrakcyjnymi cenami. To idealne rozwiązanie dla młodych osób, które cenią sobie bliskość placówek oświaty oraz łatwy dostęp do środków transportu. Dąbka 33 jest wręcz wymarzonym miejscem na wicie pierwszego gniazda.

  Dowiedz się więcej
 • OLIVA MANOR HOUSE

  Gdańsk Oliwa, ul. Grottgera

  Pozostając w bliskiej relacji z przeszłością, staramy się śmiało spoglądać w przyszłość.
  W samym sercu trójmiejskiej aglomeracji, nieopodal terenów zielonych powstanie 6 wyjątkowych apartamentów dla osób, które pragną czerpać z życia garściami. Zakochaj się w Oliwie i korzystaj z relaksu w domowym zaciszu, spaceruj w towarzystwie natury lub po prostu wyskoczyć na miasto ze znajomymi.

  Dowiedz się więcej

Mapa inwestycji

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą mapą, na której zamieściliśmy planowane przez nas inwestycje w Trójmieście.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Jako EDS Retail Park zakończyliśmy z sukcesem budowę kilku parków handlowych, które znajdują się na terenie naszego kraju. Postanowiliśmy wykorzystać nabyte doświadczenie, obierając nowy kierunek działalności przy budowie dopracowanych w szczegółach budynkach mieszkalnych.
Pewni swojej jakości, gwarantujemy satysfakcję ze współpracy.

Parki handlowe

EDS Retail Park

Zarówno przed, jak i za sobą mamy wiele udanych inwestycji. Zapoznaj się z naszą dotychczasową działalnością w zakresie realizacji parków handlowych.

Czytaj więcej